Hirdetés 2019. október 20-án

Mindenekelőtt szeretnék köszönetet mondani Kedves Híveimnek a tegnap délutáni közös együttlétért, mindazoknak, akik eljöttek, és azoknak is, akik segítettek ennek a délutánnak a lebonyolításában. Isten áldása kísérje családjukat, életüket.

Amint már korábban is említettem, az előttünk álló hónapok elsővasárnapjainak szentségimádásaiba szívesen vennénk, ha bekapcsolódnának a Hívek is. Különböző csoportok, személyek, családok jelentkezéseit várjuk. Elhelyeztünk egy jelentkezési lapot hátul az újságos blokknál azok számára, akik szívesen olvasnak majd fel imákat itt, Templomunk szentélyében ezeken az alkalmakon. Kérem, iratkozzunk fel erre a lapra időben azért, hogy tudjuk eljuttatni a felolvasandó szöveget a megfelelő személyekhez. Várjuk tehát a Kedves Hívek jelentkezését.

Az előttünk álló héten, szerdán van október 23, nemzeti ünnepünk. Ebből az alkalomból hívunk és várunk mindenkit a megemlékezésre. Nemzeti ünnepünk programja a templomi hirdetőtáblán kifüggesztett meghívón, plakáton olvasható.

Jövő vasárnap van október hónap utolsó vasárnapja, így áttérünk a téli időszámításra, vagyis az óráinkat egy órahosszával vissza kell majd állítani jövő szombat éjszaka, tehát egy órával többet pihenhetünk. Ne felejtsük el az óraátállítást.

Miserend (2019. október 21 - 27.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 Szentmise, bibliaóra