Hirdetés 2020. május 3-án

Amint már mindannyian hallottuk, Kormányunk a járványveszéllyel összefüggésben a holnapi naptól, hétfőtől kezdődően a korábbi rendelkezéseken enyhít majd. Éppen ezért egyházmegyénk Főpásztora is ehhez az enyhítéshez alkalmazkodva az egyházmegyében bevezetett korlátozások részleges feloldásáról döntött, szem előtt tartva azt, hogy ezek a rendelkezések bármikor megváltozhatnak. Arra kérte az egyes egyházközségek vezetőit, plébánosait, hogy a saját helyzetüket figyelembe véve, bölcsen, fokozatosan és nagyon óvatosan alkalmazzák a rendelkezésben foglalt részleges feloldásokat.

A tegnapi nap folyamán, szombaton Főpásztorunkkal és egyházközségünk képviselői közül néhánnyal egyeztettünk a vasárnapi szentmisék bemutatásával kapcsolatban. Tehát:

Miserend (2020.05.04 - 05.10.):

Hétköznaponként, hétfőtől szombatig, este 7-től (19.00) on-line rózsafüzér imát végzünk, ahová hívunk és várunk mindenkit.

2020-05-03