Közösségi élet

Karácsony éjféli szentmise 2023

Karácsony éjféli szentmise 2023 - 2023. december 24.

Karácsony éjféli szentmise 2023
Hálaadó szentmise 30 és 10 évért

Hálaadó szentmise 30 és 10 évért - 2023. augusztus 27.

József atya hálaadó szentmisét mutatott be pappá szentelésének 30 éves, hajdúszoboszlói szolgálatteljesítésének 10 éves évfordulója alkalmából. A lenti videó letölthető: Ide kattintva
Csapó Márton Primíciás Újmiséje

Csapó Márton Primíciás Újmiséje - 2023. augusztus 6.

Csapó Márton Primíciás Újmiséje
József atya Sienai Szent Katalin mennyei közbenjárását ...

József atya Sienai Szent Katalin mennyei közbenjárását ... - 2023. július 30.

József atya Sienai Szent Katalin mennyei közbenjárását kérve, az Ő oltalmába ajánlotta a hajdúszoboszlói híveket egyházmegyénk búcsúja alkalmából, a mai napon, július 30-án, a Wake Forest-i templomban!
József atya a Kalkuttai Teréz Anya templomban

József atya a Kalkuttai Teréz Anya templomban - 2023. július 23.

József atya hálaadó szentmise keretében Kalkuttai Teréz Anya oltalmába ajánlotta a hajdúszoboszlói hívek közösséget és kérte mennyei közbenjárását is az egyházközség minden tagjáért!
József atya Szt. Louis-ban

József atya Szt. Louis-ban - 2023. július 18.

Szt. Louis-ban, a magyarok templomában mutatott be József atya szentmisét, a hajdúszoboszlói hívekért és az ott élő magyarokért. Ezen a szentmisén magyarul olvasta fel az evangéliumot, a záró áldás is magyar nyelven hangzott el, majd ezt követően elénekeltük a magyar himnuszt. Végül vendégül láttak bennünket és a terített asztal mellett is közösen ünnepeltünk.
József atya Vake Forest-ben

József atya Vake Forest-ben - 2023. július 10.

József atya az Amerikai Egyesült államokban, Vake Forest-ben (Észak Karolina állam), a vasárnap esti szentmisén a hajdúszoboszlói egyházközség minden tagjáért mutatott be szentmisét hálaadásként!
Szent László templombúcsú

Szent László templombúcsú - 2023. június 25.

Szent László templombúcsú
József atya pappászentelésének 30. évfordulója

József atya pappászentelésének 30. évfordulója - 2023. június 19.

Egyházközségünk markonyi híve együtt adott hálát Szentkúton, a Szűzanya Kegytemplomában József atya pappászentelésének 30. évfordulóján, június 19-én hétfőn. A visszaúton pedig meglátogatták a szentelési templomot, az egri Bazilikát is.
Húsvétvasárnap 2023

Húsvétvasárnap 2023 - 2023. április 9.

Húsvétvasárnap

2 3 4 5 6 7 8