Hirdetés 2023. augusztus 6-án

1. Először is, hazaérkezésem után szeretném megköszönni mindenkinek azt a munkát, segítséget, fáradtságot, amit távollétem alatt tett annak érdekében, hogy a templom és környéke, a plébánia és környéke rendezett legyen, maradjon. Továbbá megköszönöm azokat az imádságokat is, amelyekkel támogattak távollétem alatt. Istenünk áldása kísérje mindannyiuk életét és családját.
  1. Ahogyan már az elmúlt vasárnap is hirdettük, az előttünk álló héten tartjuk meg az elsőcsütörtöki és elsőpénteki szertartásainkat távollétem miatt. Mindkét napon a szentmisék este fél 6-kor kezdődnek. Csütörtökön megtartjuk szentségimádásunkat az esti szentmise után a szokott formában, pénteken délelőtt pedig meglátogatom az egyházközségi betegeket és az esti mise után elénekeljük a Jézus Szíve litániát.
  1. Miserend (2023. 06. 04-11.):

KEDD, 17.30: ✝Krisztina édesanyáért és élő cstg. nagymise.

SZERDA, 7.30: ✝Szülőkért és ✝cstg. nagymise.

CSÜTÖRTÖK, 17.30: Papjainkért, papi hivatásokért nagymise

PÉNTEK, 17.30: Rózsafüzér-társulat élő és ✝ tagjaiért nagymise

SZOMBAT, 7.30: Élő családért nagymise

KÁPOLNA (Wesselényi u. 1/B):

4. Most pedig megáldom a rózsafüzér-társulati titkokat és az ajándék képeket, majd elvégezzük szentségimádásunkat, és azt követően lesz a titokcsere.

2023-08-06