Hirdetés 2019. szeptember 15.

Ahogyan már ma két hete hirdettem, a tegnapi nappal megkezdődött a plébániai hittan is. Délelőtt 10-tól az elsőáldozók számára, 11-től pedig a volt bérmálkozók, vagyis az ifjúsági hittanosok számára leszenek ezek a hittanórák, hiszen májusban úgy nyilatkoztak, hogy szívesen folytatnák ezeket a közös, hétvégi találkozásokat.

A tegnapi nappal véget értek a szombat előesti, lengyel nyelvű szentmisék az idei évben. Jövő év tavaszától, azaz 2020-tól folytatódnak majd ismét ezek a szombat előesti, lengyel nyelvű szentmisék.

Mához két hétre van szeptember utolsó vasárnapja. Ez a vasárnap egyben a Szentírás vasárnapja is. Ilyenkor, ezen az ünnepen lehetőség van arra, hogy a Szentírásokat, Bibliáinkat megáldjuk, megszenteljük. Mához két hétre, szeptember 29-én, a reggel 8-kor kezdődő szentmise végén lesz lehetőség megszenteltetni, megáldatni a Szentírásokat mindazoknak, akik ezt szeretnék.

Miserend (2019. szeptember 16 - 22.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 ?Szülőkért és ?cstg. nm. Bibliaóra
    • 07:30 Élő családért nm.
    • 07:30 Gyermek gyógyulásáért nm.
    • 07:30 Magdolna gyógyulásáért nm.
    • 07:30 Becze Mária ?édesanyáért, nagymamáért nm.
      • 08:00 Szentmise
      • 10:00 Szentmise