Hirdetés 2019. október 06-án

A hét folyamán megérkeztek az új, 2020-as év naptárai és kalendáriumai, amelyekből már lehet vásárolni. A kalendárium 400.- ft., a lapozós, forgatós naptár 250.- ft., a gyermek naptár 200.- ft, az egylapos naptár pedig 30-. ft.-ba kerül.

Egyházunk az augusztus végén esedékes terménybetakarítási, hálaadó szertartást áthelyezte október hónapra, így jövő vasárnap a reggel 8-kor kezdődő szentmise végén végezzük el ezt a terménybetakarítási, hálaadó szertartást. Kérem a Kedves Híveket, aki tud, hozzon el ide a Templomba terményéből és helyezzük ezeket az oltár elé a szentmise elején, ahogyan ez a korábbi években is történt, hogy tudjuk azokat megáldani, megszentelni.

Miserend (2019. október 07 - 13.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 ?Szülőkért és ? cstg.
    • 07:30 Élő családért nm.
    • 07:30 Gyermek gyógyulásáért nm.
    • 07:30 Magdolna gyógyulásáért nm.
    • 07:30 Feda Gábor ? nm.
      • 08:00 Szentmise
      • 10:00 Szentmise
      • 18:00 Szentmise
Ma, mivel elsővasárnap van, így megáldom a rózsafüzér-társulat titkait, majd megtartjuk szentségimádásunkat és azt követően lesz a titokcsere.

Ahogyan az elmúlt vasárnap és a szentmise elején is mondottam, a szentségimádás után kérek Mindenkit, hogy jöjjünk ide egyesével az oltár elé, ahogyan volt ez augusztus 20-án is, és a megáldott kenyérből vegyünk és fogyasszuk azt el a szertartás végén, amikor a Templomból kilépünk.

2019-10-06