Hirdetés 2020. február 09-én

Amint már ma egy hete is hirdettem, holnapután, kedden, azaz február 11-én van a betegek világnapja. Ezért mához egy hétre, azaz február 16-án a reggel 8-kor, és ha szükséges, a 10-kor kezdődő misék keretében szolgáltatjuk ki a betegek kenetét. Ezzel kapcsolatban az alábbiakról szeretném tájékoztatni a Kedves Testvéreket:

Kérem a Kedves Híveket, sőt az egyházközség minden tagját, akik tehetik, tegyük lehetővé minél több beteg számára a jövő vasárnap reggel 8-kor, vagy a 10-kor kezdődő szentmisén való részvételt, tehát aki tud, hozzon el ide a Templomba minél több beteg, idős testvérünket, hogy a szenvedő Krisztusnak ajánljuk őket, és együtt imádkozzunk velük és értük. Természetesen katolikus emberek számára szolgáltatható ki ez a szentség, azoknak, akik a beavató szentséginkben (Keresztség, Bérmálás, Oltáriszentség) már részesültek, a kegyelem állapotában vannak, azaz végezzék el gyónásukat, ha szükséges, elmúltak 60 évesek, vagy valamilyen súlyos betegségben szenvednek. Igyekszek minél korábban mindkét mise előtt itt lenni a Templomban, hogy a gyónásukat tudják elvégezni azok, akiknek szükséges. Várunk tehát minden beteget jövő vasárnap a reggel 8-kor, és a délelőtt 10-kor kezdődő szentmisékre.

Miserend (2020. február 10 - 16.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 Gyermek gyógyulásáért nm, bibliaóra
    • 07:30 Magdolna gyógyulásáért nm.
    • 07:30 István ?-ért nm.
    • 07:30 A Csirmaz család ? cstg. nm
    • 07:30 Az Ercse család ? cstg. nm.
      • 08:00 Szentmise, szentségimádás
      • 10:00 Szentmise