Hirdetés 2021. október 3-án

1. Az előttünk álló héten van október hónap elsőcsütörtökje, így csütörtökön a szentmise este fél 6-kor (17.30) kezdődik, amelyet papjainkért, papi hivatásokért mutatunk be majd szentségimádást végzünk erre a szándékra.
  1. Az elmúlt két hét folyamán összesen 320.000.- ft. gyűlt össze híveink adományából templomunk külső felújítására. Az alábbi személyek, családok adakoztak: Czurkó Zsigmond, Fábián Lajosné, Dr. Papp Jenő, Pozsgai Istvánné valamint egy olyan család, személy, aki azt kérte, hogy nevét ne olvassuk fel itt a templomban, a szentmisén. Hálásan köszönöm meg mindenkinek az adományát és kívánjuk, hogy Istenünk áldása kísérje továbbra is saját és szeretteik életét, munkáját.
  1. Miserend (2021. 10. 04-10. 10.):

KÁPOLNA (Wesselényi u. 1/B):

KEDD, 17.30: Krisztina gyógyulásáért nm.

SZERDA, 7.30: Mária élőért nm. a szentmise elmarad, helyette rózsafüzér ima

CSÜTÖRTÖK, 7.30: Horváth Mária ✝ temetési mise a szentmise elmarad, helyette rózsafüzér ima

17.30: Papjainkért, papi hivatásokért nm. a szentmise elmarad

PÉNTEK, 7.30: Szeifert Ferencné, Katalin ✝ 6 hetes mise. a szentmise elmarad, helyette rózsafüzér ima

SZOMBAT, 7.30: ✝ Béla áldozópapért nm. a szentmise elmarad, helyette rózsafüzér ima

VASÁRNAP: 8.00: Szentmise (meg lesz tartva)

10.00: Szentmise (meg lesz tartva)

1. Most pedig mivel elsővasárnap van, így megáldom a rózsafüzér-társulat titkait, megtarjuk szentségimádásunkat és azt követően lesz a titokcsere.

2021-10-03