Hirdetés 2021. október 10-én

1. A hét folyamán, hétköznaponként elmaradtak a szentmisék betegségem miatt. Természetesen ezeket a szentmiséket október hónap második felében elvégezzük. Kérem a kedves hívek megértését e tekinteteben is.
  1. Az előttünk álló héten hétfőn, kedden és szerdán még csak rózsafüzér ima lesz a Kápolnában, viszont már csütörtök reggeltől kezdődően újra lesznek szentmisék, feltéve, ha semmi rendkívüli esemény nem jön közbe.
  1. Itt is szeretném megragadni az alkalmat arra, hogy kifejezzem köszönetemet a kedves hívek közül azoknak, akik az elmúlt hét folyamán érdeklődtek hogylétem felől, imádságukról biztosítottak, és kívántak mielőbbi gyógyulást. Istenünk áldása kísérje Mindannyiuk életét, családját és munkáját.
  1. Miserend (2021. 10. 11-10. 17.):

KÁPOLNA (Wesselényi u. 1/B):

HÉTFŐ, 7.30: Rózsafüzér ima.

KEDD, 7.30: Rózsafüzér ima.

SZERDA, 7.30: Rózsafüzér ima.

CSÜTÖRTÖK, 7.30: István és Julianna ✝ szülőkért nm.

PÉNTEK, 7.30: Mária élőért nm.

SZOMBAT, 7.30: Krisztina gyógyulásáért nm.

2021-10-10