Hirdetés 2022. július 17-én

1. Az idei évben, azaz 2022-ben a szokásos egyházmegyei búcsút július 31-én, vasárnap, vagyis mához két hétre tartjuk, a szokott helyen, Máriapócson. Ezzel összefüggésben szeretném hirdetni, hogy a korábbi évekhez hasonlóan gyalogos zarándoklat is indul Máriapócsra, amelyhez lehet majd csatlakozni. Az ünnepi szentmise aznap délelőtt 11-kor kezdődik, amelynek főcelebránsa és ünnepi szónoka Dr. Udvardy György veszprémi érsek úr lesz. A zarándoklat ideje alatt, tehát aznap, vasárnap a máriapócsi római katolikus templomban szentségimádáson is részt vehetünk. Szeretném tolmácsolni Főpásztorunk meghívását híveink felé erre az ünnepi alkalomra, egyházmegyénk búcsújára. Természetesen minderről jövő vasárnap fogom bővebben tájékoztatni a kedves híveket. Reméljük, hogy semmi rendkívüli esemény nem zavarja meg ezt a búcsúi ünnepet.
  1. Miserend (2022. 07. 18-07. 24.):

PLÉBÁNIATEMPLOM (BOCSKAI U.):

KEDD, 7.30: Kis Lászlóné, Klára ✝temetési mise

17.30: István és Julianna ✝szülőkért. nm.

SZERDA, 7.30: Gyermek gyógyulásáért nm.

CSÜTÖRTÖK, 7.30: Váll Lajos ✝6 hetes mise

PÉNTEK, 7.30: Anna és István ✝szül. és ✝cstg. nm.

SZOMBAT, 7.30: Balla György, fel. Erzsébet ✝és ✝cstg. nm.

19.00: Lengyel nyelvű szentmise

KÁPOLNA (WESSELÉNYI U.)