Hirdetés 2022. július 3-án

1. Ma egy hete templomszentelési, templombúcsúi misénk alkalmával igen szép számmal voltunk jelen az ünnepi szertartáson. Köszönöm híveink jelenlétét, közös, hangos imáját, énekét, amivel hálát adtunk a Jóistennek. Köszönettel tartozom még az ajándékon túl mindazoknak, akik a szertartásunkat követően mind a Holtel Éttermében, mind pedig Közösségi Házunkban gondoskodtak a vendéglátásról, a terített asztalon lévő finomságokról. Mindkét esetben az ételeket és az italokat adományként ajánlották fel egyházközségünk részére az ünnep alkalmából. Isten áldása kísérje minden jószándékú hívünk családját, életét és munkáját.
  1. Az előttünk álló héten van július hónap elsőcsütörtökje, így aznap a szentmise este fél 6-kor (17.30) kezdődik majd, amit papjainkért, papi hivatásokért mutatunk be, és elvégezzük értük a szokásos rövid szentségimádást és litániát.
  1. Miserend (2022. 07. 04-07. 10.)

PLÉBÁNIATEMPLOM (BOCSKAI U.):

KEDD, 17.30: A Kedves és a Hajdú csal. ✝ cstg. nm.

SZERDA, 7.30: Ferenc ✝ édesapáért nm.

CSÜTÖRTÖK, 17.30: Papjainkért, papi hivatásokért nm.

PÉNTEK, 7.30: A Bereczky és a Cserny csal. ✝ cstg. nm.

SZOMBAT, 7.30: Krisztina gyógyulásáért nm.

19.00: Lengyel nyelvű szentmise

KÁPOLNA (WESSELÉNYI U.)

1. Most, mivel elsővasárnap van, a szokott formában titokmegáldás és titokcsere lesz.

2022-07-03