Hirdetés 2023. május 7-én

1. Mindenekelőtt szeretném megköszönni egyházközségünk azon tagjainak a kedvességét, figyelmességét, akik felköszöntöttek és ajándékkal is kedveskedtek tegnap múlt egy hete, a vasárnap előesti szentmise végén. Isten áldását kérem rájuk és családjuk minden tagjára. Természetesen szeretném ezt a köszöntést, jókívánságot, ajándékot viszonozni egy hálaadó, erre a szándékra bemutatott szentmisével. Mivel május közepéig minden hétköznap foglalt a szentmisék tekintetében, így május hónap második felében fogom ezt a szentmisét hálaadásként erre a szándékra bemutatni, felajánlani. Köszönöm még egyszer mindenkinek a közös megemlékezést, köszöntést és ajándékot.
  1. Miserend (2023. 05. 08-14.):

KEDD, 17.30: Zágonyi Aladár ✝6 hetes mise, bibliaóra.

SZERDA, 7.30: ✝Szülőkért és ✝cstg. nagymise.

CSÜTÖRTÖK, 7.30: Élő családért nagymise

PÉNTEK, 7.30: Gyermek gyógyulásáért nagymise

SZOMBAT, 7.30: Dóró Zsigmondné, Valéria ✝nagymise

10.00: Szentmise, májusi litánia

1. Május hónap folyamán köznaponként a szentmisék után, vasárnap pedig a délelőtt 10-kor kezdődő szentmisét követően májusi litániát végzünk, amelyekre hívunk és várunk mindenkit.
  1. Most, mivel elsővasárnap van, megáldom a rózsafüzér-társulati titkokat, megtartjuk szentségimádásunkat, azt követően pedig titokváltás lesz.

2023-05-07