Hirdetés 2023. november 5-én

1. Amint mindannyian tudjuk, valamennyi esztendőben a novemberi hónap az elhunytaknak szentelt hónap, vagyis a legfontosabb, legjelentősebb időszak halottaink számára. Ilyenkor személyes imáinkban, szentmiséinkben többet és több alkalommal emlékezünk meg elhunyt szeretteinkről. Legyen ez az előttünk álló néhány hét olyan idő, amikor az imádságban eltöltött időnk nagyobb részét elhunytjainkra fordítjuk, szentmisét, szentmiséket ajánlunk fel értük.
  1. A tavalyi évhez hasonlóan, a vasárnap esti szentmisék a Kápolnában a téli hónapokban egyenlőre, átmenetileg szünetelnek, vagyis ma este lesz még szentmise a Kápolnában, de jövő vasárnaptól kezdődően már csak itt a plébániatemplomban mutatjuk be a szentmiséket.
  1. A holnapi nappal folytatódik az iskolai tanítás, így folytatódik a hitoktatás is. A hittanórák a szokott időben és helyen kezdődnek. Természetesen a kedd esti szentmisét követően folytatódnak a bibliaórák is.
  1. Miserend (2023. 11. 06-12.):

KEDD, 17.30: Hálaadó szentmise a 88 évért, bibliaóra.

SZERDA, 7.30: ✝Béla áldozópapért és a Joó család ✝cstg. nagymise.

CSÜTÖRTÖK, 7.30: Tóth Anna ✝nagymise.

PÉNTEK, 7.30: A Czike és a Puskás család élő és ✝ cstg. nagymise.

SZOMBAT, 7.30: Krisztina gyógyulásáért nagymise.

VASÁRNAP: 8.00: Szentmise.

10.00: Szentmise.

1. Ma, mivel elsővasárnap van, így most megáldom rózsafüzér-társulatunk titkait, megtartjuk szentségimádásunkat, majd pedig titokváltás lesz.

2023-11-05