Hirdetés 2024. április 14-én

1. Szeretném tájékoztatni a híveket arról is, hogy január végétől március végéig egy külön álló perselyben templomunk fűtésére gyűjtöttünk. Ezen a kilenc vasárnapon összesen 330.190 ft. gyűlt össze híveink adományából erre a célra. Mint már mindannyian látjuk, húsvét ünnepével és a kedvező időjárás miatt is, ez a gyűjtés befejeződött. Nagy segítséget jelentett ez az összeg a gázszámlák kifizetésében. Hálásan köszönöm meg mégegyszer mindenkinek azon adományát, amivel templomunk fűtését támogatta. Istenünk áldása kísérje mindannyiuk munkáját, életét és családját.
  1. Jövő vasárnap van a Jó Pásztor vasárnapja, amikor papi hivatásokért is imádkozunk. Éppen ezért arra kérem híveinket, hogy az előttünk álló hét folyamán, hétköznaponként is emlékezzünk meg könyörgéseinkben, imádságainkban erről a szándékról, vagyis fohászkodjunk a Mennyei Atyához papi hivatásokért.
  1. Miserend (2024. 04. 15-21.):

HÉTFŐ, 7.30: Rózsafüzér ima.

KEDD, 17.30: Kálmán és Erzsébet ✝szülőkért  nagymise, bibliaóra.

SZERDA, 7.30: Gyermek gyógyulásáért nagymise.

CSÜTÖRTÖK 7.30: ✝Szülőkért ✝cstg. nagymise.

PÉNTEK, 7.30: Élő családért nagymise.

SZOMBAT, 7.30: Krisztina gyógyulásáért nagymise.

2024-04-14