Hirdetés 2024. április 7-én

1. Az idei évben Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe, azaz március 25-e nagyhétre esett, így egyházunk liturgiájában sem a nagyhéten, sem pedig húsvét hetében, nyolcadában nincsenek ilyen, ehhez hasonló ünnepek, hanem a féhérvasárnapot , vagyis a mai napot követően ünnepeljük Urunk Születésének Hírüladása ünnepét. Tehát holnap, hétfőn lesz kivételesen az idei évben Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe, ami azt jelenti tehát, hogy ünnepi szentmisénk holnap, hétfő este 6-kor, 18.00-kor kezdődik majd itt, a plébániatemplomban.
  1. A holnapi nappal folytatódik az iskolai tanítás, így folytatódik a hitoktatás is. Az iskolai hittanórák a szokott napokon és időpontokban kezdődnek majd.
  1. Bár a holnapi nappal folytatódik a tanítás, ám holnapután, azaz kedden az esti misét követően kivételesen most még nem lesz bibliaóra. Kérem e tekintetben a hívek megértését.
  1. Miserend (2024. 04. 08-14.):

HÉTFŐ: GYÜMÖLCSOLTÓ BOLDOGASSZONY FŐÜNNEPE

18.00: Ünnepi szentmise;

KEDD, 17.30: ✝Szülőkért és nagyszülőkért nagymise.

SZERDA, 7.30: Gyermek gyógyulásáért nagymise.

CSÜTÖRTÖK, 7.30: István és Erzsébet ✝nagyszülőkért nagymise.

PÉNTEK, 7.30: Paucher Heinrich Josef ✝temetési mise.

SZOMBAT, 7.30: József és Margit ✝nagymise.

1. Ma, mivel elsővasárnap van, megáldom a rózsafüzértársulat titkait, majd elvégezzük szentségimádásunkat, és azt követően lesz a titokcsere.

2024-04-07