Hirdetés 2020. augusztus 2-án

1. Az előttünk álló héten van augusztus hónap elsőcsütörtökje és elsőpéntekje:

- Csütörtökön és pénteken a szentmisék este fél 6-kor (17.30) kezdődnek majd, ahogyan volt ez a járvány előtti időszakban. Csütörtökön papjainkért, papi hivatásokért mutatjuk be a szentmisét majd szentségimádást végzünk erre a szándékra.

- Pénteken pedig a délelőtti órákban meglátogatom egyházközségünk betegeit úgy, ahogyan volt ez szintén a vírus előtti időszakban is. Az esti szentmisét pedig a rózsafüzér-társulat élő és ? tagjaiért mutatjuk be és azt követően elénekeljük a Jézus Szíve litániát is.

1. Jövő vasárnaptól kezdődően lesz majd vasárnap esti szentmise is. Bár augusztus hónap a turizmus szempontjából főszezonnak számít, de a vírushelyzet miatt sokkal kevesebb turista van városunkban, mint ahogyan szokott lenni, így a vasárnap esti szentmise nem itt a Templomban lesz, hanem a Kápolnában. A vasárnap esti szentmise kezdési időpontja a Kápolnában este 7 óra, azaz 19.00. óra.
  1. Miserend (2020. 08. 03 - 08. 09.):

KEDD, 17.30: Az Obsitos család ✝ cstg. nm.

SZERDA, 7.30: Csirmaz Istvánné, Julianna ✝ 6 hetes mise

CSÜTÖRTÖK, 17.30: Papjainkért, papi hivatásokért nm.

PÉNTEK, 17.30: A Rózsafüzér-társulat élő és ✝ tagjaiért nm.

SZOMBAT, 7.30: Becze Mária ✝ 1. évf. nm.

KÁPOLNA,   19.00: Szentmise

1. Most pedig, mivel elsővasárnap van, megáldom a Rózsafüzér-társulat titkait, elvégezzük szentségimádásunkat, és ezt követően lesz a titokváltás.

2020-08-02