Hirdetés 2022. augusztus 21-én

1. Egyházmegyénk központja, vagyis a Püspöki Hivatal ennek a hónapnak az elején arról tájékoztatott, hogy az idei évben október 01. és november 20. között a Központi Statisztikai Hivatal népszámlálást tart. Ezen népszámlálás alatt összegyűjtött adatok jelentős mértékben befolyásolni fogják a jövőnket, ezért arra ösztönöz bennünket, katolikus híveket a Püspökkari Konferencia, hogy bátran nyilatkozzunk vallási hovatartozásunkról a népszámlálás kérdőívén. Egyben arra is kér bennünket a Konferencia, hogy akinek módjában áll, az számlálóbiztosként vállaljon részt ebben a felmérésben. A számlálóbiztosok munkáját megelőzi egyfajta felkészítés is, így fontos, hogy aki ilyen minőségben részt kíván venni ebben a munkában, kérem, mihamarabb jelentkezzen Városunk jegyzőjénél. A részletekről, a népszámlálás módjáról, hogyanjáról később, de időben fogom a híveket tájékoztatni.
  1. Miserend (2022. 08. 22-08. 28.):

PLÉBÁNIATEMPLOM (BOCSKAI U.):

KEDD,17.30: Kiss Lászlóné, Klára ✝6 hetes mise.

SZERDA, 7.30: Margit és András ✝szülőkért és ✝cstg. nm.

CSÜTÖRTÖK, 7.30: Egy szándékra nm.

PÉNTEK, 7.30: Ágota ✝édesanyáért nm.

SZOMBAT, 7.30: Krisztina ✝édesanyáért és ✝cstg. nm.

19.00: Lengyel nyelvű szentmise

KÁPOLNA (WESSELÉNYI U.):