Hirdetés 2022. július 31-én

1. Az előttünk álló héten van augusztus hónap elsőcsütörtökje, elsőpéntekje és elsőszombatja:

- Csütörtökön és pénteken a szentmisék este fél 6-kor (17.30) kezdődnek majd, ahogyan volt ez a korábbi időszakban is. Csütörtökön papjainkért, papi hivatásokért mutatjuk be a szentmisét majd rövid szentségimádást végzünk.

- Pénteken pedig meglátogatom egyházközségünk azon betegeit, akiknél ez lehetséges. Az esti szentmisét pedig rózsafüzér-társulatunk élő és ✝tagjaiért mutatjuk be, majd elénekeljük a Jézus Szíve litániát.

- Szombaton, a szokásoknak megfelelően, a reggeli szentmisét a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért mutatjuk be, ajánljuk fel.

1. Jövő vasárnap van augusztus hónap elsővasárnapja, így a reggel 8-kor kezdődő mise után megáldom a rózsafüzér-társulat titkait, megtartjuk szentségimádásunkat, majd azt követően lesz szokott módon a titokváltás.
  1. Miserend (2022. 08. 01-08. 07.):

PLÉBÁNIATEMPLOM (BOCSKAI U.):

KEDD, 17.30: ✝Krisztina édesanya lelkiüdvéért és élő cstg nm.

SZERDA, 7.30: ✝Szülőkért és ✝cstg. nm.

8.00: Csirmaz Ferenc ✝temetési mise

CSÜTÖRTÖK, 17.30: Papjainkért, papi hivatásokért nm.

PÉNTEK, 17.30: Rózsafüzértársulat élő és ✝ tagjaiért nm.

SZOMBAT, 7.30: Tisztítóhelyen szenvedő lelkekért nm.

19.00: Lengyel nyelvű szentmise

KÁPOLNA (WESSELÉNYI U.)