Hirdetés 2024. március 10-én

1. Talán már értesültek híveink arról, hogy Böjte Csaba ferences szerzetes látogat el városunkba. Holnaphoz egy hétre, azaz március 18-án találkozhatunk vele a helyi Református Templomban, ahol este 5-tól (17.00) tart majd előadást, elmélkedést, amelynek címe: Világi érték-trend, vagy Krisztusi értékrend? Tisztelettel hívnak mindenkit erre az esti programra. A belépés ingyenes, de perselyadományokat szívesen fogadnak.
  2. A tartósélelmiszer adományokkal kapcsolatban szeretném hirdetni, hogy jövő vasárnappal bezárólag kérem, hozzák el ide a templomba a tartósélelmiszereket mindazok, akik még nem tették meg és szeretnék, mert azt követően egy-két napon belül el fogom vinni a célállomásra az összegyűlt adományokat.
  3. Az elmúlt hét folyamán összesen 15.000.- ft. gyűlt össze híveink adományából a húsvéti virágokra, templomunk húsvéti díszítésére. Hálásan köszönöm meg mindenkinek az adományát és Istenünk áldását kérem minden adakozóra.
  4. Az elmúlt vasárnap, ma egy hete összesen 33.200.- ft. gyűlt össze a hívek adományából templomunk fűtésére. Köszönöm mindazoknak, akik jó szívvel adakoztak erre a célra is. Isten áldása kísérje életüket, munkájukat, családjukat.
  5. Miserend (2024. 03. 11-17):

KÁPOLNA (WESSELÉNYI U. 1/B):

KEDD, 17.30: Gyermek gyógyulásáért nagymise, passiópróba.

SZERDA, 7.30: Gyermek gyógyulásáért nagymise.

CSÜTÖRTÖK, 7.30: Magdolna gyógyulásáért nagymise.

PÉNTEK, 17.00: Rózsafüzér ima

17.30: Keresztút

18.00: Horkay Klára és Jászai Pál ✝nagymise.

KÁPOLNA (WESSELÉNYI U. 1/B):

SZOMBAT, 7.30: András és Julianna ✝szülőkért és fiuk András ✝nagymise.

2024-03-10